Sme firma zaoberajúca chladením a kúrením na základe využívania technológie tepelných čerpadiel.

Časom sme sa orientovali na zariadenia firmy Panasonic kde sme našli uspokojenie čo sa týka kvality, lebo sa nejedná len o značku ktorá neustále pracuje na svojom vývoji ale sme našli  aj veľmi spoľahlivé pozadie ktoré silne napomáha spokojnosti našich zákazníkov. Skúsenosti sme začali zbierať veľmi dávno a po prvých 15-tich rokoch sme aj čas prestali rátať keďže nás práca ženie dopredu. Jednotlivé zákazky dojednávame klasicky po osobnej konzultácii so zákazníkom keďže zariadenia majú svoje potreby pre spoľahlivú funkciu.

Tešíme sa na nových zákazníkov a Veríme že práve Vy budete ten nasledujúci.

01.

Servis, opravy a pravidelné prehliadky

02.

OBHLIADKA

Dohodnite si obhliadku

03.

Záruka podľa výrobcu

Ako správne vybrať klimatizáciu

1.

DESIGN

Dizajn je najdôležitejší rozhodujúci prvok celej klimatizácie. Niektorí výrobcovia sa naň priamo zameriavajú a vyrábajú rôzne farby aj povrchy.

2.

HLUČNOSŤ

Hlučnosť klimatizácie je v dnešnej dobe dôležitým faktorom pri výbere jednotky, najmä ak umiestňujete jednotku do detskej izby alebo spálne.

3.

ENERGETICKÁ SPOTREBA

Spotreba energie klimatizáciou je závislá nielen na technických parametroch, ale aj na vhodnom používaní. Všeobecným pravidlom je, že nastavená žiaduca teplota by sa od tej súčasnej nemala líšiť o viac ako 7 °C. Spotrebu nájdete pri každej klimatizácii v podobe štítkov A+, A++, A+++.

4.

DOSTUPNOSŤ NÁHRADNÝCH DIELOV

Pokiaľ budete potrebovať vymeniť akýkoľvek diel na svojom zariadení, je dobré už pred kúpou klimatizačnej jednotky myslieť na to aby boli náhradné diely čo najdostupnejšie.

5.

KVALITA A REFERENCIE

Další důležité kritérium při výběru klimatizace je kvalita a reference.

6.

SERVIS A ZASTÚPENIE VÝROBCU

Mnoho zákazníkov servis a zastúpenie výrobcu veľmi podceňujú, ale servis je najdôležitejšia vec, ktorú by mal pre správny chod klimatizácie každý robiť.